Teisingas įprotis


Vlada Musvydaitė: „svarbiausia pradėti, o tuomet jau viskas tiesiog pasidaro“

paskelbta 2016-02-15
Vlada Musvydaitė: „svarbiausia pradėti, o tuomet jau viskas tiesiog pasidaro“

„Nemeluosiu, tikrai suvalgau beveik kasdien suvalgau po desertą, o kartais ir greito maisto, bet svarbiausia viską suderinti ir nepamiršti šviežių vaisių bei daržovių“, – pokalbį pradeda žinoma televizijos laidų vedėja, buvus profesionali sportininkė ir „Sporto biržos“ įkūrėja Vlada Musvydaitė.

Kiekviena moteris turėtų valgyti desertą

Sportiška moteris neslepia, kad neįsivaizduoja kaitrios vasaros be šviežių ir sultingų vaisių bei daržovių. Karštuoju metų laiku pas ją namuose ar ant darbo stalo beveik visuomet rastume trešnių, melioną ar arbūzą, o lėkštėje – agurką ir pomidorą.

„Neįsivaizduoju savo dienos be vaisių ir daržovių. Dabar net nereikia galvoti – tiesiog automatiškai prie bet kokios patiekalo įsidedu ir nemažą kalną šviežių salotų. Mėgstu ir desertus, apskritai tikiu, kad kiekviena moteris turėtų juos valgyti ir neriboti savęs. Svarbiausia – saikas.

Nereikia eiti į kraštutinumus ir valgyti vien kažkokius produktus ar visiškai atsisakyti kitų. Idealiausia – rasti mitybos aukso viduriuką ir viską suderinti. Jei negalite gyventi be kepsnio, pasipjaustykite ir agurko. Labai geras šūkis – valgyk penkis kartus per dieną. Tai labai teisingas įprotis“, – sako Vlada.

Svarbiausia – bandyti ir ragauti

Moteris neslepia, kad nors anksčiau valgydavo jautieną, veršieną, vištieną ar makaronus, tačiau tuomet pradėjo bandyti ir ragauti įvairius vaisius bei daržoves. Per visą dieną Vlada suvalgo daugybę skirtingų gardžių daržovių ir dar nesiskundė jokiomis problemomis.

„Mėgstu viską bandyti. Lygiai taip pat ir su sportu. Nors mano gyvenimo meilė yra bėgimas, tačiau jau esu išbandžiusi per 75 skirtingas sporto šakas. Negalėčiau pasakyti, kad teko priskanauti ir tiek skirtingų vaisių ar daržovių, tačiau tas skaičius tikriausiai panašus.

Tiesiog reikia bandyti. Bandyti pakeisti savo lietuvišką valgymo rutiną – bulvė, kepsnys ir pomidoras. Geriau sukrimsti kokią įdomesnę salotą ir galiausiai pamatysit, kaip pradėsit mėgautis pačiais įvairiausiais vaisiais ir daržovėmis iš visos Europos“, – savo patirtimi dalijasi Vlada Musvydaitė.

Pradėkime mažais žingsneliais

Vlada pasakoja, jog pati be galo mėgsta sportą ir sveiką maistą, nors nėra nei vegetarė, nei veganė, nei užkietėjusi ultramaratoninkė. Svarbiausia jai – gerai jaustis, o tai pasiekti nėra taip sudėtinga.

„Reikia tiesiog pabandyti ir pradėti. Nueiti iki parduotuvės ir su šeima pasidaryti salotų, o ne nuvažiuoti į kavinę ir užsisakyti jų. Mažais žingsneliais pamatysime, kad nejučiom pradėjome ir sveikiau gyventi, ir geriau jaustis. Mano patarimas labai paprastas – pradėti“, – pasakoja visuomet besišypsanti Vlada.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.


+3 panašūs straipsniai

+5 meniu